Zapraszamy na oficjalną inaugurację PPW2020

Główny nurt 40. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej wyruszy na trasę w poniedziałek, 3 sierpnia. Wszystkich duchowych uczestników i przyjaciół pielgrzymki zapraszamy na Mszę św. do katedry wrocławskiej (7.00).

2020-08-02

Co prawda na trasę wyruszy zaledwie stuosobowa reprezentacja, ale we Mszy św. inaugurującej mogą wziąć udział wszyscy chętni. - Serdecznie zapraszamy wszystkich do modlitwy i pożegnania pątników po Mszy św. - zachęca ks. Tomasz Płukarski, zastępca głównego przewodnika PPW.

Eucharystia rozpocznie się o 7.00, a wyjście pielgrzymów zaplanowane jest na ok. 8.00.

Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Mszy św. osobiście mamy propozycję łączności przez pośrednictwo transmisji na stronie "Gościa Wrocławskiego" (a także YouTube i Facebook). Eucharystie w kolejnych dniach również będą transmitowane (okienko transmisji będzie można znaleźć w osobnej informacji na www.ppw.gosc.pl).

- Pamiętajmy o zachowaniu wszelkich zaleceń sanitarno-epidemiologicznych. W związku z tym bardzo prosimy, by osoby niezapisane nie dołączały do kolumny pielgrzymkowej. Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie - dodaje ks. Płukarski.

Aktualności

SKLEP GOŚCIA POLECA

Rozważanie

Najnowsze