Nie zwlekajcie z zapisami

Na niewiele ponad dwa tygodnie przed startem 41. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej wciąż jest jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału w wydarzeniu, które będzie miało sztafetowy charakter.

2021-07-22

Wiesław „Kuzyn” Wowk, koordynator służb pielgrzymkowych zapewnia, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, a grono wolontariuszy, którzy zabezpieczają PPW trwa w gotowości

„Kuzyn” zachęca również do wykorzystania tych ostatnich godzin na podjęcie decyzji o dołączeniu do sztafety. - Wciąż jest taka możliwość. Na niektóre dni zapisało się bardzo wiele osób, ale w inne jest ich zdecydowanie mniej. Jeśli ktoś woli kameralną grupę, to zapraszamy w tygodniu. W weekend zawsze jest więcej chętnych - wyjaśnia.

Zaznacza również, że nie trzeba sięga bardzo martwić o transport, bo księża przewodnicy mają miejsca w autobusach, które dowiozą pątników rano na etap dzienny i po jego zakończeniu zabiorą wszystkich do domu.

- Szczególnym etapem jest ten do Trzebnicy. Tutaj dołączyć może w zasadzie każdy. Zapraszamy, by zapisać się w informacji pielgrzymkowej (opisana przyczepa będzie stała obok katedry wrocławskiej - przyp. red.) w dniu wyjścia, czyli 3 sierpnia przed 6.30. Jednodniowy koszt uczestnictwa to 30 zł. Środki są przeznaczone na cele organizacyjne - dodaje.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/zapisyPPW21

Aktualności

SKLEP GOŚCIA POLECA

Najnowsze