Konkurs rozpoczęty!

Punktualnie o 12.00 startujemy z naszym konkursem związanym z pielgrzymką trzebnicką. Czekamy na wasze maile.

2023-10-22

W naszym serwisie jeszcze w sobotni wieczór opublikowaliśmy galerie zdjęć z pielgrzymki trzebnickiej. Nasz konkurs jest bardzo prosty, a podstawowym warunkiem udziału jest odnalezienie się na choćby jednej fotografii. Konkurs startuje 22 października (niedziela) o 12.00. Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 24 października 2023 r. do północy.

Oto instrukcja udziału w konkursie:

1. Odnajdź siebie w jednej z galerii pielgrzymkowych - znajdziesz je w zbiorczej informacji w artykule "Zobaczcie zdjęcia z pielgrzymki trzebnickiej"

2. Przyślij nam mailem swoją fotografię (zrobioną już w domu) - w tytule mejla należy napisać: "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2023", w treści - tytuł galerii i nr zdjęcia, na którym się znajdujesz oraz swój adres i telefon kontaktowy. UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu (wroclaw@gosc.pl) znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub na platformie X (dawniej Twitter), polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama.

4. Nagrody - książki i nasze jubileuszowe pendrive'y stulatka - otrzyma co piąta osoba, która przyśle pocztą elektroniczną swoje zgłoszenie pod adres: wroclaw@gosc.pl. Dla jasności będą to osoby, których maile dotrą do nas jako 5, 10,15 itd. Przewidzieliśmy 15 zestawów nagród.

5. Nadesłane do nas przed ogłoszeniem rozpoczęcia konkursu zgłoszeni nie będą brane pod uwagę.

W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręczni podpisanym oświadczeniem Treść zgody:

  • Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2023". W przypadku wygrania nagrody, wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:

  • Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Aktualności

SKLEP GOŚCIA POLECA

Rozważanie

Najnowsze